niedziela, 7 grudnia 2014

Moja nowa super nawlekaczka :) i kolejna bombka 3D

Jestem niepoprawna, a wszystkie nowości wciągają mnie bardzo. Miałam mało czasu, a teraz mam go jeszcze mniej, bo wciągnęły mnie bombki 3D i sznury koralikowo-szydełkowe. W chwili obecnej robię na raz cztery rzeczy: bombkę, sznur z białych i zlotowych koralików, wyszywam krzyżykami myszkę Miki  na kołderkę i konczę pudełeczko decoupage na Wielką  Orkiestrę.
Aaaaaa, zapomniałam jeszcze o świątecznych kartkach, które leżą i patrzą błagalnie na mnie i proszą: Skończ nas wreszcie i zacznij wysłać!!!
No cóż, nie potrafię zrezygnować z żadnej ze swoich pasji, a co najgorsze powiększam ich ilość :)
dziś chciałabym pochwalić się Wam mają nawlkaczką, jest rewelacyjna :)I sznur już prawie gotowy, jeszcze przymierzyć na ręce modelki, zakończyć i wykończyć Do bombki 3D zrobiłam własnie mostek z pociętych na kawałki wykałaczek. Posklejany mostek zabejcowałam, żeby imitował drewno. Zrobiłam też sterty drewna do kominka i posklejałam domki, które ozdobiłam śniegiem i sopelkami, a wieczorem będę wszystko sklejała - już się cieszę


4 komentarze:

 1. Czytam w tytule " nowa nawlekaczka" i dumam cóż to znowu Alinka wymyśliła! I dopiero gdy ujrzałam zdjęcie zrozumiałam! Ale się uśmiałam ! :)))))
  A mostek i domki ośnieżone przepiękne! Twoje bombeczki 3D będą świetne! Czekam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Martuś :) chciałam wywołać na Waszych bużkach uśmiech :)
   Bombka gotowa, tylko nie mam kiedy zdjecia zrobić :)

   Usuń
 2. Bombeczka zapowiada się fantastycznie, a nawlekaczka ma świetne łapki :)
  Kopę lat temu, przyjechałam na Komunię mojej chrześnicy i moja ciotunia od progu się chwali - mam zmywarkę - wtedy co było coś. wchodzę do kuchni rozglądam się, nie widzę, pytam a gdzie ta zmywarka, aaaaa poszła do ogródka po pietruszkę :) Ta zmywarka była baaaardzo podobna do Twojej nawlekaczki, przynajmniej płciowo :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam w moich skromnych progach
   Super pomysł i widzę, że nie nowy, więc czasem przyydają sięcnam nasze nawlekaczki, zmywarki itp :)
   Pozdrwaima

   Usuń

Witam serdecznie i dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza, ponieważ dzięki nim wiem, że to co tworzę jest ważne nie tylko dla mnie :)
Pozdrawiam Alina