niedziela, 24 lipca 2016

Bo życie zaczyna się na emeryturze

Nie lubię pożegnań!......        Kto je lubi?!
Niesttey przychodzi taki czas, że nie może być inaczej.
Tym razem jest to emerytura
Emerytura to na pewno jeden z etapów naszego życia i na pewno trzeba wykorzystać ten czas najlepiej jak się da. Przynajmniej dopóki zdrowie i siły na to pozwalają. Myślę, że Bożenka jest szczęśliwą emerytką i będzie realizowała wszystkie swoje nie zrealizowane do tej pory plany. Życzę jej z całego serca wielu szczęśliwych i radosnych dni oraz żeby zdrowie i radość życia jej nie opuszczały    :)

Na pożegnanie Bożenki zrobiłam prostą kartkę. Do jej wykonania wykorzystałam papier z zestawu Magicznej Kartki "Poranna kawa 02" oraz moje ulubione wykrojniki: ramka/serwetka - Joy Crafts, aster - Spellbindrs oraz listki - Cheery Lynn Flourish. Gotową kartkę opakowałam w eleganckie pudełeczko, w którym okienko wycięłam na ploterze i podkleiłam folią.

Tak prezentuje się kartka dla Bożenki

Niestety nie jestem dobrym fotografem i zdjęcia wyszły, jak wyszły   :)

Bardzo dziękuję za to że jesteście. Za to, że zaglądacie i piszecie same miłe słowa. Po przeczytaniu Waszych komentarzy chce się tworzyć i pokazywać efekty swojej pracy   :)

Pozdrawiam wakacyjnie, życzę dużo słoneczka i wracam do mojej rękodzielniczej pracy   :)

                                                                                                           Alina

8 komentarzy:

  1. Alinko śliczna karta i widać, że od serca. Pozdrawiam serdecznie 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Lenka, co chcesz od zdjęć, czytelne są, a komplecik pożegnalny będzie wspaniałą pamiątką tego dnia :) Ja przeszłam na emeryturę cichaczem i nawet nikt nie mógł wykonać telefonu ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczna karteczka, piękne życzenia i to pudełeczko !!! Całość bardzo elegancka. Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie i dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza, ponieważ dzięki nim wiem, że to co tworzę jest ważne nie tylko dla mnie :)
Pozdrawiam Alina