niedziela, 27 maja 2018

Festiwal Gier Podwórkowych - druga edycja

27 maja odbyła się w moim mieście druga już edycja Festiwalu Gier Podwórkowych. Wspaniała impreza, połączona z rodzinnym piknikiem sportowo-rekreacyjnym.
Podczas Festiwalu można było przypomnieć sobie, lub poznać kultowe gry i zabawy podwórkowe: cymbergaj, wyścigi kapsli, zabawy z gumą, grę w państwa-miasta i wiele innych, zapomnianych już dzisiaj niestety :) Organizatorem imprezy było Muzeum Łużyckie.

Można było też pomalować buzię, poczytać lub kupić książkę, upiec kiełbaskę i doskonale się bawić. Dużo emocji wzbudził wyścig kapsli. Mam nadzieję, że trzecia i kolejne edycje będą ściągały coraz większą liczbę zainteresowanych. Zrobiłam kilka zdjęć, ale ponieważ nie wiem jak ma się do tego nowa ustawa, tzw. RODO, nie będę ich publikowała. Nie dało się niestety zrobić zdjęć bez ludzi. Troszkę porozmywałzm buzie, ale to już nie to, dlatego też pokażę Wam kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru nad Nysą Łużycką.
Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku  J
   
                                                               Alina

7 komentarzy:

 1. Śliczne kadry, dziękuję za wirtualny spacer.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne zdjęcia :) Fajna sprawa taki festiwal gier!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. I see your blog daily, it is crispy to study.
  Your blog is very useful for me & i like so much...
  Thanks for sharing the good information!
  starbet casino

  OdpowiedzUsuń
 4. Alinko, świetna impreza. Szkoda, że nie można podziwiać zdjęć, ale wiadomo, z RODO nie ma żartów, lepiej nie ryzykować.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 5. No tego jeszcze nie słyszałam, by fot z ludźmi nie było można dodawać, to już byłoby żałosne. No to ciekawe jak to będzie z gazetami wyglądało...

  Bardzo fajny post, taki festiwal to świetna sprawa. Można pokazać dzieciakom, jak to fajnie można się bawić, my... nieco starsi możemy poczuć magię dzieciństwa. :) Fajny pomysł. <3

  Spacer po takiej okolicy musi być przyjemnością, przesympatyczny post. Pozdrawiam serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I see your blog daily, it is crispy to study.
  Your blog is very useful for me & i like so much...
  Thanks for sharing the good information!
  winwin promotion

  OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie i dziękuję za pozostawienie po sobie śladu w postaci komentarza, ponieważ dzięki nim wiem, że to co tworzę jest ważne nie tylko dla mnie :)
Pozdrawiam Alina